Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
W dniach 13-22 sierpnia (pon-sr) firma jest nieczynna
Aukcje | Allegro | eBay | Numimarket | Blog | Archiwum | Baza akcji | Logowanie
Facebook | Google+ | YouTube
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

3 aukcja GNDM - 12 listopada 2017

Zapowiada się dobre średniowiecze, ładny XIX wiek, piękna II RP (wraz z kolekcją b.rzadkich prób). Pierwsze pozycje do zobaczenia już od 10 września tutaj. Osoby zainteresowane tą formą sprzedaży zapraszamy. Przedmioty przyjmujemy do 29 września. Szczegóły do omówienia telefonicznie +48 22 407 02 20, bądź mailowo gn@gndm.pl.


Aktualności na naszym profilu Facebook

Obecnie wszelkie aktualności, zapowiedzi, prezentacje i dyskusje są właśnie na naszym profilu FB tutaj

Zapraszamy na Bloga

Szarsze opracowani, artykuły, wpisy i przemyślenia, a także zapowiedzi aukcyjne publikujmy na naszym Blogu pod adresem blog.gndm.pl

Filmiki numizmatyczne na YouTube

Obecna technika pozwala nie tylko na zdjęcia i opisowe omówienia, ale i na prezentacja filmowe. Ciekawsze egzemplarze prezentujemy na naszym profilu YouTube

Archiwum sprzedaży

Zobacz co i za ile sprzedaliśmy pod adresem archiwum.gndm.pl


Kolekcja Lucow - Tom 6 katalogu zbioru

Kolekcja Lucow Tom VI 1957-2012

Długo oczekiwany, ostatni tom z serii, który obejmie banknoty okresu 1957-2012 jest już w drodze do drukarni. Korekty, skład, druk i oprawa zajmą jeszcze trochę czasu, ale katalog w początku trzeciego kwartału powinien być już dostępny w sprzedaży. Jesteśmy jednym z dwóch dystrybutorów. Cena detaliczna jest taka jak i w przypadku poprzedniego tomu, tj. 480 zł. Wszystkie osoby, które u nas wcześniej subskrybowały serię mają zarezerwowany swój egzemplarz. W najbliższych dniach będziemy potwierdzać rezerwację. Nakład będzie niewielki, dostosowany do wielkości zamówień. Ponad subskrybowane egzemplarze zostało nam wolnych tylko kilkanaście sztuk, można jeszcze rezerwować, osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Będzie to w dużej mierze wyjątkowy Tom. Z jednej strony będzie ujmował dobrze znane wszystkim kolekcjonerom i nie tylko banknoty obiegowe z okresu po 1974, ale z drugiej strony będzie w nim ujęta duża ilość prób i projektów, które dotychczas były bardzo mało znane i w praktyce nigdzie nie katalogowane. Do jednej z takich serii należą np. banknoty z roku 1965, których wizerunki publikujemy w naszej Czytelni tutaj. Przeglądając, dzięki uprzejmości autora wydruki próbne katalogu, z zaskoczeniem dowiedziałem się, że są wśród nich nie tylko odmiany kolorystyczne, ale i odmiany druku ... ale o tym już wkrótce, nie będę zdradzał szczegółów przed premierą :) Pozdrawiam, Damian Marciniak.


Link został wysłany!