Na awersie zobaczyć można datę i podpis Karola Chybińskiego (najprawdopodobniej akceptacyjny, zatwierdzający projekt do realizacji). Sprzedaż numizmatów prowadzimy w formie domu aukcyjnego. Regularnie wystawiamy aukcje internetowe. Zapraszamy " />
Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
W dniach 13-22 sierpnia (pon-sr) firma jest nieczynna
Aukcje | Allegro | eBay | Numimarket | Blog | Archiwum | Baza akcji | Logowanie
Facebook | Google+ | YouTube
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

3 aukcja GNDM - 12 listopada 2017

Zapowiada się dobre średniowiecze, ładny XIX wiek, piękna II RP (wraz z kolekcją b.rzadkich prób). Pierwsze pozycje do zobaczenia już od 10 września tutaj. Osoby zainteresowane tą formą sprzedaży zapraszamy. Przedmioty przyjmujemy do 29 września. Szczegóły do omówienia telefonicznie +48 22 407 02 20, bądź mailowo gn@gndm.pl.


Aktualności na naszym profilu Facebook

Obecnie wszelkie aktualności, zapowiedzi, prezentacje i dyskusje są właśnie na naszym profilu FB tutaj

Zapraszamy na Bloga

Szarsze opracowani, artykuły, wpisy i przemyślenia, a także zapowiedzi aukcyjne publikujmy na naszym Blogu pod adresem blog.gndm.pl

Filmiki numizmatyczne na YouTube

Obecna technika pozwala nie tylko na zdjęcia i opisowe omówienia, ale i na prezentacja filmowe. Ciekawsze egzemplarze prezentujemy na naszym profilu YouTube

Archiwum sprzedaży

Zobacz co i za ile sprzedaliśmy pod adresem archiwum.gndm.pl


Akcept próby emigracyjnej 50 zł 1939

Akcept próby emigracyjnego 50 zł 1939

 
Ostatnie licytacje banknotów Emigracji pokazały, że jest duże zainteresowanie tym tematem, o czym mogą świadczyć wysokie ceny wynikowe (przykłady: ABNCo - 20 zł 1939, czy Londyn 500 zł 1939). Jeszcze nie osiadł kurz po ostatnich pięknych banknotach, a dla kolekcjonerów tego działu numizmatyki, szykuje się kolejna gratka.
Trafił bowiem do nas druk próbny w unikatowej formie. Oddzielny wydruk awersu i rewersu 50 złotych z 1939 roku. Próba wydrukowana na papierze "roboczym" bez znaków wodnych, ale za to we właściwej kolorystyce i technice druku dla wersji ostatecznej.
Na awersie zobaczyć można datę i podpis Karola Chybińskiego (najprawdopodobniej akceptacyjny, zatwierdzający projekt do realizacji).
Koniec aukcji już 16 listopada po godzinie 19.00
POLECAMY
Marcin Żmudzin

Link został wysłany!