Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
W dniach 17-19.10.2018 (pn.-sr.) skup i wycena sa nieczynna
Aukcje | Allegro | eBay | Numimarket | Blog | Archiwum | Baza akcji | Logowanie
Facebook | Google+ | YouTube
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

3 aukcja GNDM - 12 listopada 2017

Zapowiada się dobre średniowiecze, ładny XIX wiek, piękna II RP (wraz z kolekcją b.rzadkich prób). Pierwsze pozycje do zobaczenia już od 10 września tutaj. Osoby zainteresowane tą formą sprzedaży zapraszamy. Przedmioty przyjmujemy do 29 września. Szczegóły do omówienia telefonicznie +48 22 407 02 20, bądź mailowo gn@gndm.pl.


Aktualności na naszym profilu Facebook

Obecnie wszelkie aktualności, zapowiedzi, prezentacje i dyskusje są właśnie na naszym profilu FB tutaj

Zapraszamy na Bloga

Szarsze opracowani, artykuły, wpisy i przemyślenia, a także zapowiedzi aukcyjne publikujmy na naszym Blogu pod adresem blog.gndm.pl

Filmiki numizmatyczne na YouTube

Obecna technika pozwala nie tylko na zdjęcia i opisowe omówienia, ale i na prezentacja filmowe. Ciekawsze egzemplarze prezentujemy na naszym profilu YouTube

Archiwum sprzedaży

Zobacz co i za ile sprzedaliśmy pod adresem archiwum.gndm.pl


Akt. 1-3-2013

Ordery masońskie i zapowiedź aukcji wzorów na eBay.comWszelkiego rodzaju masoniki to walory rzadko goszczące na polskim rynku antykwarycznym, a szkoda. Zazwyczaj są to misternie wykonane przedmioty i owiane lekkim nimbem tajemniczość i mistyki. Nasza firma otrzymała w ostatnim czasie do sprzedaży akcyjnej trzy sztuki przedwojennych orderów masońskich. Pięknie wykonane,  z 9-karatowego złota odznaczenia. Urzekły nas, ale po chwili zastanowienia uznaliśmy, że dbając o interes właściciela należy pokazać je na rynku międzynarodowym i wystawiliśmy je na naszych aukcja eBay w serwisie USA z widocznością w UK, a nie na krajowych. Licytacje trwają do 5 marca 2013, można je zobaczyć tutaj, zresztą nie tylko zobaczyć, ale i wziąć w nich udział :)
Ogólnie w najbliższych dniach zapraszamy do odwiedzin naszych aukcji na eBay. Już niebawem wystawimy na nich piękną kolekcję około 160szt. wzorów banknotów. Będą to specimeny z całego świata, lata 50-te do końcówki 70-tych, wiele ciekawych pozycji. Zapewne znajdą się wśród nich takie, które uda się upolować za kilkanaście dolarów, ale i powinno być trochę takich, kótrych ceny jednostkowe przekroczą 1.000 USD. Zapraszam.
tutaj
Link został wysłany!