O nas – autorzy blog GNDMpl

Witamy Cię na naszym blogu!

Jak głosi nasze hasło: „Numizmatyką zajmujemy się na co dzień, a tutaj piszemy o niej w wolnych chwilach…
Codzienne obcowanie z pięknymi numizmatami daje nam wiele radości. Ich historie, uroda, ciekawostki z nimi związane, niuanse wariantów, aż chciałoby się o tym opowiedzieć… i w tym miejscu korzystamy z korzyści jakie niesie internet. Robimy pisząc tutaj, prowadząc nasz profil na facebooku, powoli pracując nad kanałem youtube.

 

Nie tak dawno zamknęliśmy pewien etap w firmie przechodząc na Allegro z loginu domel103 na nowy, spójny z nazwą firmy GNDMpl. Za kilka dni zamkniemy kolejny – ten fanpage – przenosząc się na nowy Gabinet Numizmatyczny Damian Marciniak.

Nasz nowy fanpage traktujemy nie jak tablicę ogłoszeń, a miejsce spotkań. Możesz przyjść, posłuchać ciekawostek, poznać kontekst historyczny.
Masz jakieś pytanie? Zadaj nam je. Zobacz co zwróciło naszą uwagę, weź udział w dyskusjach. Dowiedz się co aktualnie przygotowujemy.

Po prostu dzieląc się emocjami jakie rozbudza w nas numizmatyka. Chcemy rozmawiać o niej, opowiadać. Wiemy jednak, jak ważne w prowadzeniu dialogu jest poznanie „rozmówcy”. I choć wolimy mówić o monetach, banknotach, to warto by się przedstawić. Szczególnie w internecie, który buduje pewnego rodzaju dystans. Czas go skrócić! Oto my, autorzy :)

Damian Marciniak

 

Marcin Żmudzin

Jeżeli przeglądając nasze aukcje widziałeś monety, to dużo z ich zdjęć wyszło z pod moich rąk. W firmie odpowiadam za przygotowanie aukcji: fotografie, opisy (poza pieniądzem papierowym, w którym prym wiedzie Pani Milena). Na blogu prowadzę m.in. cykl ABC# Numizmatyka, gdzie staram odpowiedzieć na pytania nurtujące adeptów tej wspaniałej pasji.
Członek Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego. Z wykształcenia dziennikarz. Dawniej aktywny w środowisku hip-hopowym, z których to czasów pozostała mi wciąż poszerzająca się kolekcja płyt.
Na co dzień jeden z was, zwykły kolekcjoner ;) Obszar zainteresowań: Polska Królewska, ze szczególnym zamiłowaniem do panowania trzeciego z Zygmuntów. Choć ciekawy Rzym, czy współczesny destrukt potrafią obudzić we mnie równie duże emocje.
Kontakt: mz@gndm.pl

Gabinet Numizmatyczny Damiana Marciniaka

Firma powstała z pasji do numizmatyki Damiana Marciniaka w roku 2003. Od tego czasu pośredniczyliśmy przy ponad 100.000 sprzedaży, pomagając powiększyć swoje zbiory ponad 15.000 kolekcjonerom w w Polsce i na świecie.

Kontakt

Telefon: 22 407 02 20
godz. 10:00 – 17:00
email: gn@gndm.pl

Adres:
ul. Nizinna 12/7
04-362 Warszawa

[supsystic-form id=11]