keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1090
Medale XIX-XX w. 57
Albania 1
Austria 2
Belgia 3
Bułgaria 1
Chiny 6
Czechy 1
Filipiny 1
Francja 6
Irak 1
Kanada 1
Kostaryka 4
Litwa 28
Meksyk 3
Nepal 1
Niemcy 3
Palestyna 2
Rosja 10
Imperium rosyjskie do 1917 1
Emisje lokalne do 1924 5
Rosja 1917-1945 1
zestawy 3
Szkocja 1
Szwajcaria 2
Tybet 2
USA 6
Zestawy 5

Stan zachowania