keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1090
Bibliofilskie 113
Katalogi aukcyjne 29
Czasopisma 23
Monety polskie 58
Opracowania ogólne 38
Medale 12
Zastępcze monety i banknoty 10
Banknoty 18
Akcje i Obligacje 8
Odznaczenia 5
Monety antyczne 18
Numizmatyka zagraniczna 14
Medale XIX-XX w. 57

Stan zachowania