keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1090
Medale XIX-XX w. 57
Z Polska związane 4
XIX wiek 6
Polskie 4
Chrzcielne i religijne 2
1901-1944 10
Od 1945 21
Medaliony i plakiety 14
Rzeźba 2

Stan zachowania

Aukcja 12