keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1090
Medale XIX-XX w. 57
Afryka Wschodnia 1
Arabia Saudyjska 1
Australia 3
Austria i Austro-Węgry 35
Boliwia 1
Chiny 2
Czechy i Czechosłowacja 5
Dania 1
Egipt 1
Estonia 1
Etiopia 1
EURO 2
Finlandia 2
Francja 19
Hiszpania 3
Indie 4
Irak 16
Izrael 1
Kongo 2
Kuwejt 2
Litwa 2
Łotwa 1
Meksyk 2
Monako 3
Nepal 1
Niderlandy 20
Niemcy 129
1501-1871 67
Anhalt 1
Augsburg 1
Baden (Badenia) 1
Bawaria 9
Brandenburgia 6
Brema 1
Brunszwik 4
Frankfurt 4
Halberstadt 1
Hamburg 1
Hannover 1
Hildesheim 1
Meklemburgia 1
Montfort 1
Mühlhausen / Thüringen 1
Oldenburg 1
Norymberga 1
Prusy 12
Regensburg 1
Schleswig-Holstein 1
Schaumburg-Lippe 1
Saksonia 15
Wirtembergia 1
Cesarstwo niemieckie 1871-1918 11
Republika Weimarska 1918-1933 5
Niemiecka Republika Demokratyczna 1949-1990 1
Republika Federalna Niemiec (DM) 1949-2001 1
zestawy 3
Medale 41
Palestyna 1
Peru 1
Portugalia 3
Raguza 1
Rosja 67
RPA 1
Rumunia 1
Siedmiogród 13
Singapur 1
Słowacja 1
Serbia 1
Straits Settlements 1
Szwajcaria 8
Szwecja 7
Turcja 1
Urugwaj 1
USA 9
Watykan 4
Węgry 6
Wielka Brytania 3
Włochy 10
Wyspy Cooka 1
Wyspa Man 1
Zestawy 2

Stan zachowania

Aukcja 12