keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1090
Medale XIX-XX w. 57
Czechy 8
Udalryk 1012-1034 1
Wacław I (1230-1253) 1
Wacław II 1278-1305 6
Islam 2
Niderlandy 12
Niemcy 20
Szwajcaria 1
Węgry 4
Włochy 1

Stan zachowania

Aukcja 12