keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1090
Medale XIX-XX w. 57
Grecja 7
Republika rzymska 1
Cesarstwo rzymskie 38
Klaudiusz 41-54 1
Wespazjan 69-79 1
Trajan 98-117 1
Hadrian 117-138 1
Antoninus Pius 138-161 1
Elagabal 218-222 1
Gordian III 238-244 2
Filip I Arab 244-249 8
Otacilia Severa 244-249 4
Trajan Decjusz 249-251 1
Herennia Etruscilla 250-251 1
Galien 258-268 1
Salonina 253-268 2
Klaudiusz II Gocki 268-270 1
Probus 276-282 4
Karauzjusz 286–293 1
Maksymian Herkuliusz 286-305 2
Konstantyn I Wielki 306-337 3
Julian II Apostata 360-363 1
zestawy 1
Bizancjum 1
Zestawy 1

Stan zachowania