Średniowiecze 167
Polska 1506-1795 607
Pod zaborami 1772-1864 41
Monety oświęcimsko-zatorskie 1
Księstwo Warszawskie 1807-1815 8
Wielkie Księstwo Poznańskie 1816-1817 2
Oblężenie Zamościa 1813 1
Królestwo Polskie 1815-1832 (1835) 6
Powstanie Listopadowe 1830-1831 6
Polsko-rosyjskie 1832-1841 14
Polsko-rosyjskie 1842-1850 1
Mennica Warszawa 1842-1864 2
Zestawy 39
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1090
Medale XIX-XX w. 57

Stan zachowania

Aukcja 12