keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1090
Medale XIX-XX w. 57
Śląsk 83
Średniowiecze 17
Księstwo brzesko-legnicko-wołowskie 24
Fryderyk II 1505-1547 1
Jan Chrystian i Jerzy Rudolf 1603-1621 1
Jan Chrystian brzeski 1621-1639 1
Jerzy III Ludwik IV i Chrystian (1639)1653-1663 8
Jerzy III brzeski 1654-1664 4
Ludwik IV legnicki 1654-1663 5
Chrystian wołowski 1654-1672 4
Księstwo cieszyńskie 11
Księstwo oleśnickie i oleśnicko-bierutowsko-radziejowskie 8
Księstwo ziębickie i ziębicko-oleśnickie 1
Księstwo żagańskie 1
Świdnica 1
Śląsk pod panowaniem habsburskim 17
Śląsk pod panowaniem pruskim 3
Pomorze 10
Zakon krzyżacki 12
Prusy książęce 1525-1657 7
Kurlandia 1562-1780 6
Ryga do 1580 1
Ryga pod panowaniem szwedzkim 4
Inflanty 1572-1573 3

Stan zachowania

Aukcja 12