keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1090
Medale XIX-XX w. 57
Papiery dłużne 48
Obligacje państwowe 6
Emisje z gwarancjami Skarbu 3
Obligacje miejskie 8
Obligacje towarzystw kolejowych 4
Obligacje spółek akcyjnych i innych podmiotów 4
Listy zastawne 16
Lublin 3
Lwów 2
Łódź 1
Poznań i woj. wielkopolskie 3
Warszawa 5
Wilno 2
Emisje po 1990 7
Akcje i udziały 497
Zestawy i pakiety 8
Pozostałe 9
Zagranica 10

Stan zachowania