Średniowiecze 167
Monarchia piastowska do 1173 30
Rozbicie dzielnicowe 27
Brakteaty guziczkowe 47
Królestwo Polskie 1306-1506 63
Władysław I Łokietek 1306-1333 8
Kazimierz III Wielki 1333-1370 5
Półgrosze 2
Denary 1
Lwów 1
Varia 1
Ludwik Węgierski 1370-1382 3
Władysław II Jagiełło 1386-1434 40
Władysław III Warneńczyk 1434-1444 1
Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492 3
Jan Olbracht 1492-1501 1
Aleksander Jagiellończyk 1501-1506 2
Polska 1506-1795 607
Pod zaborami 1772-1864 41
Zestawy 39
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1090
Medale XIX-XX w. 57

Stan zachowania