Aukcje numizmatyczne GNDM

Gabinet Numizmatyczny Damiana Marciniaka to dom aukcyjny działający na rynku już od ponad 16 lat. Organizujemy największe aukcje numizmatyczne w Polsce, które odbywają się trzy razy w roku: zimą, jesienią i wiosną. 

Nie prowadzimy typowej sprzedaży, a rozbudzamy kolekcjonerskie emocje. Nie tylko oferując Państwu niejednokrotnie wyjątkowe numizmaty, piękne kolekcje (aukcje.gndm.pl), ale dzieląc się również wiedzą i naszą pasją. Czy to na łamach naszych social mediów (Youtube, Facebook), czy organizując, jako jedyny dom aukcyjny w Polsce, specjalne Sesje numizmatyczne z cyklu „W numizmatyce widzisz tyle, ile wiesz”. Ostatnia nasza aukcja odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy indywidualne traktowanie, rzetelne opisy, wysokiej klasy zdjęcia i wyjątkową oprawę aukcji!

TERMINY NAJBLIŻSZYCH AUKCJI:

10 aukcja GNDM – 8 lutego 2020 (termin przyjmowania walorów do 22 listopada)
Jubileuszowa aukcja, którą poprzedzi nasza tradycyjna sesja numizmatyczna.
11 aukcja GNDM – 6 czerwca 2020 (termin przyjmowania walorów do 15 kwietnia)

A tak rozbudzamy kolekcjonerskie emocje…

10 aukcja GNDM

Motywem przewodnim naszej jubileuszowej aukcji zostanie średniowiecze! Powierzono nam do sprzedaży wyjątkowy, budowany przed laty zbiór polskich monet średniowiecznych. Wiele monet ogromnej rzadkości, prezentowanych w dawnej literaturze tematu. Na zdjęciu prezentujemy tylko jego mały przedsmak.

Jak mało kto wiemy, że wyjątkowe walory zasługują na wyjątkowe traktowanie, w związku z czym na 10-tej aukcji nie zabraknie niespodzianek. Szczegóły będziemy publikować na łamach naszego Facebooka

 

Zapowiedź 10 aukcji GNDM

Jesteśmy dla Was cały rok.
Nasza siedziba mieści się w samym Centrum Warszawy.
Zapraszamy.

 • GN Damian Marciniak
  Al. Jerozolimskie 65/79 0A.02
  Hotel Marriott, Centrum Biznesowe LIM
  (wejście od Chałubińskiego)
  00-697 Warszawa
  NIP: 831-147-96-58
 • Poniedziałek - Piątek | 9:00 - 17:00
 • (0048) 22 407 02 20
 • gn@gndm.pl