Grupa monet z mennicy toruńskiej o wartości ponad 100.000 zł

Numizmatyka wycena

Od 2003 roku zajmujemy się profesjonalnym obrotem numizmatami. Prowadzimy skup gotówkowy monet, banknotów, historycznych papierów wartościowych i innych walorów kolekcjonerskich związanych z numizmatyką. Organizujemy profesjonalne aukcje numizmatyczne w Internecie. Jeśli mają Państwo numizmaty do sprzedaży prosimy o kontakt. Doradzimy najlepszą formę sprzedaży, a w przypadku atrakcyjnych walorów zaproponujemy korzystne warunki sprzedaży aukcyjnej. W innych przypadkach i przy typowych pozycjach przedstawimy nasze ceny skupu gotówkowego.

Nasze wyceny są bezpłatne i bez zobowiązań, będą mieli Państwo możliwość porównania naszej oferty na rynku i mamy nadzieję, że wybiorą Państwo naszą. Zapraszamy.

WYCENA TELEFONICZNA

Wstępna forma wyceny, umożliwiająca ogólną klasyfikację posiadanych walorów i określenie ich wartości kolekcjonerskiej. Podanie cen szacunkowych przez telefon możliwe jest wyłącznie w przypadku standardowych pozycji w typowych stanach zachowania.

22 407 02 20
(poniedziałek – piątek, w godz. 9:00 – 17:00)

WYCENA E-MAIL

W przypadku wyceny e-mail należy wysłać nam zdjęcia numizmatów do wyceny. Można to zrobić za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza. Nie ma konieczności robienia zdjęć każdej pozycji oddzielnie – można ułożyć je w grupach obok siebie. Na zdjęciach należy przedstawić obie strony numizmatów.

W przypadku monet polskich po 1945 roku, nie ma konieczności robienia im zdjęć, wystarczy przygotować spis zawierający: nominał, rok emisji oraz opis tego, co przedstawia moneta (np. Jeż, Mieszko I, itp.).

WYCENA BEZPOŚREDNIA

Wycena bezpośrednia odbywa się w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Przed wybraniem się do nas warto zadzwonić, aby upewnić się czy osoba wyceniająca dany typ numizmatów będzie obecna w biurze.

Al. Jerozolimskie 65/79 0A.02
Hotel Marriott, Centrum Biznesowe LIM
(wejście od Chałubińskiego)

WYCENA SAMODZIELNA

Można również dokonać samodzielnej próby wyceny. Ogólne informacje na temat wartościowania numizmatów oraz ceny skupu typowych pozycji prezentujemy na naszej stronie, w zakładce SKUP.